Advance Ve Nd Mama

ZETE

Merhabalar. 8 aylık yavru bir kedim var. İlk önce proplan mama kullanıyorduk. Buradaki tavsiyeler üzerine ND mamaya geçtik ama inanılmaz tüy dökmesi yaptı kedimde. Veterinerimiz ADVANCE mama önerdi. Bu mama hakkında bilginiz var mı? Ya da alternatif mama önerisinde bulunabilir misiniz?

1 CEVAP

sforselin

Yazları tüy dökümünün artması normal aslında. Ama mamadan olduğunu düşünüyorsanız balıklı mamaları öneriyorlar. Tercihinizi onlardan yana kullanabilirsiniz.