Kedimin Pipisindeki Ne

elifozzdemiir

cok uzgunum daha uygun bi tabir bulamadim fotograf da koyacagim. kedimin pipisinin ucunda kizariklik oluyor kedim yalayinca geciyor bazi kediler orayi yalamazmis ama benim kedim kendini temizlerken orayi da yaliyor hep yani bu kizariklik olunca orayi daha sık yalamaya baslamadi hep yapiyordu. yerinde durmadigi icin fotografta duzgunce belli olmuyor. ciddi bir sey midir

6 CEVAP

Seymaaacaan

Fotoğraf koyulmamış. Bazen benim kedimin pipisinin ucunda da kırmızlılık beliriyor. Yalayınca geçiyor. sanırsam pipisine birşeyler baskı yapınca çıkıyor

elifozzdemiir

evet fotograf koyamamisim, aynen benimkinde de oyle tarif ettiginiz gibi

ZehraBulutt

Pipi zaten kırmızı olur, pipisi içerdeyken azcık ucu görünüyor olmasın, o mu kırmızılık dediğiniz acaba.

elifozzdemiir

yukarida @seymaaacaan in dedigi gibi kirmizi sivi cikiyor basinca

Seymaaacaan

Bende endişelenmiştim ilk durumda. Ama sonra normal diye düşündüm sonuçta sürekli olmuyor ve hemen yalayınca gidiyor. Hatta nasıl diye pipisine bastırmıştım bastırınca 1 damla kırmısı sıvı çıktı

Sdenaz

Benim kedimde de şimdi farkettim aynısını önemli bir durum mu acaba ?