Kedinizin Bağışıklık Sistemi Düşüklüğü

Busebakis

Merhaba arkadaşlar, geçen hafta karma aşkımızı olmuştuk o zamandan beri kedimiz biraz halsiz ve ardından özellikleri sabahları hapşırık ve akşamları öksürük şikayeti başladı çok sık değil ara ara ama 3 4 gündür devamlı var, biz de veterinere gittik haliyle kan testi yapıldı bağışıklık sisteminin düşük olduğunu söyledi ve bitkisel bir ilaç verdi petimmun adı. İlacı hiç sevmemesine rağmen kullanmaya başladık ancak beni korkutan bu durumun daha ciddi bir hastalığa dönüşmesi çünkü veteriner birkaç hafta sonra getirseydiniz çok kötü durumda olabilirdi dedi. Böyle bi sorunu daha önce yaşayan var mı evde yapabileceğim başka şeyler var mı daha önce bir kedimizi kaybettik o yüzden çok endişeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 CEVAP

mrvargc

Benim kediminde bagisiklik dusmesine bagli olarak dudaginda yara cikti. Bizde bagisiklik guclendirici takviyeler kullaniyoruz ki belki bi nebze onune gecebiliriz yaranin diye. Endisenizi anliyorum bende cok korkmustum ama bu sekilde takviyelerle gozlem altinda tutucaz canlarimizi

Yagizsolakk

Kristalin veya dr.animal eger onlar yoksa bildiğimiz oksijenli su ile temizlemesini yapınız. Birde tabi yaranın şekline göre az bi batikonla yarayı kuruta bilirsiniz ama az.geçmiş olsun.