2 Kedi Bakımı

dolstoy

benim şuanda 1.5 yaşında kısır erkek kedim var ve sosyalliği seviyor yabancı kedilerle. mesela dışarı çıkarsam ilk gördüğü kediyi gidip yalar. değişik bir davranış ama bu yüzden eve onun çocuğunu alacağım. daha önce geçici süreliğine yabancı kediler evimde bulundu ama ilk kez 2 kedi bakacağım süresiz şekilde. tecrübesi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini ve 2 kedinin artisini eksini yazabilir mi?

4 CEVAP

Erogluekiin

  1. Kedinin maddi harcamalar dışında bence bir eksiği yok çokça artısı var. Daha çok oyun oynuyorlar, yalnız kalmıyorlar. Eğer maddi olarak yeterliyse durumunuz ( bütün masraflar ×2) bence sahiplenmelisiniz

derya16161

benimde iki kedim var.artisi cani sıkılmaz. birbirinin ulaşamadığı yerleri yalayıp temizliyorlar.evet daha masraflı ama bence daha güzel

Zeynepulku

Bende 2. Kedi istiyorum ama madiyat beni çok düşündürüyor :/ eğer maddi olarak sıkıntı olmazsa bence sahiplenin :)

dolstoy

şu anki kedimin çocuğunu almayı düşünüyorum