Yavru Kedi Annesinden Ayrı Kalınca Anne/Yavru Birbirini Unutur Mu

Kbrwxx

Köyden bir kedi buldum bacağına çuval ipi dolanmış kan dolaşımı durmuş. Kedi henüz küçük. 1 hafta kadar krem bakım vs yapmam gerek, annesinden ayrı. Geri götürdüğümde anne veya yavru birbirini unutur mu kedi dışlanır mı?

6 CEVAP

Ozge00

Unutur, anne onu kokuyla tanıyor zaten. Kabul etmez geri. Ondan sonra ya ona siz bakacaksınız ya biri sahiplenecek. Yavrulukta eve alışınca dışarida yaşamaları cok zor olur.

Ozge00

Kedi ne kadarlık? 1 aydan küçük mu

Gelyahron

Kokusunu bilir ama istemez. Kedileree annelik içgüdüseldir

Bence ya siz sahiplenin ya da güvendiğiniz birine sahiplendirin. Yazık yoksa dışlanır yavru :(

Kbrwxx

Benim evde var bi kedi ve bunu görünce çıldırdı buna maalesef bakamam ancak 1 hafta bakabilirim. Yavru ama çok ta küçük değil. Anne sütünden kesilmiş 2 aylık vardır.

dolstoy

o kediyi mutlaka sahiplendirin annesinden eğitim almamış olarak hayatta kalamaz