Kan Dolaşımı Olmayan Pati Kurtlanmış

Kbrwxx

Bacağında kan dolaşımı olmadığı için bakım yapıyordum yıkayıp krem sürüyordum ve fark ettim ki gözle zor görülen kurtcuklar var pati üzerinde. Ne yapabilirim

10 CEVAP

Tengu

o patiyi tuzlu suya sokmak hayvana eziyet olur gibi geldi veterinerinize danışmadan onun söylediği şeyler dışında bir şey yapmayın lütfen

Kbrwxx

1 hafta fizik tedavi uygulayacağım işe yaramazsa ampute edecekler. Ve çok zayıf olduğu için hemen ampute yapmayı önermediler. Veterinere yazdım cevap yok.

dolstoy

direkt ampute ettirmeyin bence tedaviyi deneyin en ufak şans dahi olsa belki kurtulur. pati için çay bardağına tuzlu su koyup ona sokun beklesin faydası olur belki

iremgunduz

veterinere götürebilirsiniz

Kbrwxx

Veterinere bugün götürdüm sıcak suda yıkayıp krem sürmemi istedi kurtları yeni fark ediyorum, veterinere yazdım bakmadı:(((

Tengu

kan dolaşımı olmayan bacağı ampute etmiyorlar mı? çok zor bir süreç gemiş olsun. sabah veterinere götümeniz en doğru olanı. çok ciddi bir şey. şu an buraya değil de veterinerinize yazsanız daha iyi olur. umarım uyanıktır ve cevap verir

Tengu

başka bir veterinere götürün bence

Tengu

arayabilirsiniz aslında yada başka bir veterinere yazabilirsiniz imkanınız varsa nöbetçi veterinere götürebilirsiniz. çok zor bir süreç, çok geçmiş olsun. allah kimsenin başına vermesin

dolstoy

açık yara olsa acıtır ama kan dolaşımı olmadığı için hissetmediğini düşünerek dedim

Tengu

bir gelişme oldu mu nasıl oldu yavrucak?