Kedimin Karnı Gurulduyordu Sonrasında Kustu

dobi06

Karnından guruldama sesleri geldi sonrasında gidip kustu ama su kustu sanki. Başka bir şey görünmüyordu kusmukta. Sindirim sebepli midir? Yoksa tüy yutması kaynaklı mı?

1 CEVAP

cevizayaz

Kustugunda tüy cikardiysa tüy kusmasidir. Tüy cikarmadiysa kusmugun rengi yapısı bir çok bilgi verir. Bir çok basit ya da önemli hastalığın belirtileri arasında kusma vardır. Kediniz sık araliklar ile kusuyorsa veterinere başvurmanız öneririm.