Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

saat 11 e kadar buradayım vaktimi sizlerin sorularını cevaplandırarak geçireceğim sorularınız varsa öncelikle petinizin yaşını cinsiyetini ırkını belirterek sorarsanız daha kolay cevaplama şansım olur

23 CEVAP

hazalsenol

Merhaba Mehmet Bey. Kedimin ağzı çok fazla kokmaya başladı. Maması değişmedi , iç parazit aşısının zamanı gelmedi. Dişleri daha yeni çıktı (5 aylık) ne yapabilirim?

aze

Merhaba daha önce de sorduğum bir soru şuan yine gündem de oğlum 4 5 kere kum kutusunun civarlarına kakasını yapmıştı ama sadece kakasını yapıyordu biz farkedip temizleyince kumuna yapıyırdu kumu kirli olduğu için yaptığını düşündük ama uzun bir süre tekrarlamadı geçen yine yaptı ve kumunu değiştirdim herşey iyiyken bu akşam yine halıyı parçalar gibi tırnaklarıyla çekip kazdı ve kakasını yapmak için pozisyon aldı engel oldum ama neden bunu yapıyor ısrarla kızgınlığada girdi sanırım cinsel organından elim ıslandı kucağımdayken çok pis kokuyordu ama evin hiç bir yerine koku bırakmamış kaka yoluyla koku bırakıyor olabilir mi

hazalsenol

Dilinde ve dişlerinde herhangi bir anormallik yok iştahı ve neşesi de oldukça yerinde Mehmet Bey teşekkürler

aze

Yeni eşyalar ve yeni insanlar yok ama sınav dönemimiz nedeniyle ilgisiz kaldı ve ilk halıya yaptığında ve uzun aradan sonra tekrar yapmaya çalıştığı için fazla tepki gösterdim belki bu olabilir peki ne yapmam gerekir

fatmatina

Teşekkürler Mehmet bey dün biraz endişelenmiştim ama bugünkü muzip halini görünce mutlu oldum eski formunda şu an:)

aze

Çok teşekkür ederim mehmet bey

mhtpyldz

Merhaba mahmut bey , köpegim jack russell erkek ve 8 aylik , kuru mama yrmeyi reddediyor , yas mamayla verdim onu da reddeddi , kullandigim mama acana :/ sadece elimden yemeyi kabul ediyor , ne yapabilirim ?

mhtpyldz

Çok pardon mehmet bey yanlis yazmisim isminizi :/