İkizler Süt Anne Arıyor

Tam1cat

çocukların elinden kurtardığımız ve yeni doğmuş iki bebeğe süt anne veya bakımından anlayan birini arıyoruz. Biberon ve mama aldım. Site bahçesinde bakmaya çalışıyorum. Evde 4 kedim var. Pandemi döneminde ailemin yanına taşındım, işsizim ve maalesef eve almama izin vermiyorlar. Yardıma ihtiyacım var. İzmir yeşilyurt. [email protected] dan ulaşabilirsiniz

2 CEVAP

Linsenpai

Instagram sayfalarına da ilan verin ordan daha çabuk yayılır

Tam1cat

Her yere yazdım facebook instagram twitter. Evde 4 tane olmasa alayım. Geceden beri 2 saatte bir aşağı inip bakmaya çalışıyorum. Gecenin köründe aşağı inmek hem beni ürkütüyor hem tüm site ayağa kalkıyor bağırmaya başladıklarında. Keşke biri çıksa