Ağızdan Gelen Beyaz Sıvı??

Bikedi

Herkese günaydın. İki gundur kedim sabahlari kucagimda uyudugunda kiyafetimin uzerinde agzinin geldigi yerde beyaz bir sivi oldugunu farkediyorum. Az miktarda. Salya gibi de degil. Hafif kopuklu gibi. Sizce nedir bu?

2 CEVAP

semawiu3

Kedilerin ağzından bir sıvı gelmesi pek normal değildir. Bir hastalığın işareti olabilir. Ancak bazı kediler mutlu yada endişeli olduğunda da salya akıtabilir. Kedinizi birkaç gün daha gözlemleyin. Eğer akıntı devam ederse bir veterinere götürerek sorununu öğrenebilirsiniz.

Bikedi

Tesekkur ederim. Dunden beri olmadi.