Kedimizin Arka Bacaklarında Kızarıklık Ve Tüylerinde Dökülme.

MELOSKC

merhaba,
Çalışmış olduğum şirketin deposunda baktığımız bir kedimiz var 2 hafta önce kısırlaştırma yaptırdık çünkü yavrular ortalıkta ziyan olup gidiyordu. Bu kedimizin arka bacaklarında kızarıklık ve tüylerinde dökülmeler var. :( Veterinere sordum bir kaç gün furacin kullanın geçmezse mutlaka görelim dedi. Kedileri olan bir arkadaşa sordum oda furacin bir işe yaramaz bizimde başımıza geldi iğneyle anca düzeldi dedi. Bu kedi çok yabani hiç yaklaşılmıyor bile furacin alsam da nasıl süreceğim onu bilmiyorum veterinere götürmek için taşıma kabına bile zorla girmişti. Furacinle geçer mi yoksa zaman kaybetmeden veterinere mi götürmeliyim ?

3 CEVAP

Yigitpune

mantar dır vitamin eksikliği varsa olur veterinerinize danışın

elifozzdemiir

mantar olmus bi goturun bence size tedavi secenekleri sunuyor ya asi ya da krem sprey oyle secenekler oneriyorlar havalar sicak normaldir mantar

MELOSKC

Teşekkür ederim cevaplarınız için yakalayabilirsem götüreceğim :(