Çam Pelet

bilgeeda

Daha sağlıklı olduğu için çam pelete geçiş yaptık ama kedimiz tuvaletini yaptığı zaman toz haline geliyor. Çam peleti kullananlar tuvalet temizliğini nasıl yapıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz ?

4 CEVAP

sforselin

Elekli tuvalet kullanmak daha rahat olabilir.
Topaklanan çam pelet kullanıyoruz, bentonitle aynı şekilde temizleniyor. Temizleme sorununu çözemezseniz denemenizi öneririm.

Ozge00

Hangi marka o? Sanırım tozlasan olandan almışsınız. Elek olabilir, veya bir kabi delip o şekilde kendiniz de yapabilirsiniz size kalmış.

Ozge00

Yada sürekli olarak peleti baska kaba eleyip dipte kalan tozlari atmaniz lazim ama bu da uğraştırici bi yontem.

yasminackz

Ben natural bastet kullanıyorum topaklanıyor öneririm