Erkek Kedim Kısırlaştı Bugün Tıslıyor Hırlıyor Korkuyor

Suraemir

Yanına yaklaşayım dedim canı acıyor biliyorum ama kötü sesler çıkarıp kızgın şekilde kuyruğunu titretiyor üzülüyorum da ellemiyeyim mi yürümeye çalışıyor korkudan geçemedim yanından

35 CEVAP

Ozge00

Olabilir, siz pek yaklaşmayın. Bir süreye gecer. Benimki de ilk gun çok korkmuştu ayni şekilde.

Suraemir

Ellemedim birkaç adım atıp gitmeye çalıştı ama acısı var belli ki yanına yaklaştırmıyor zaten ama yürümeye çalışıyor

Ozge00

Agri kesici yapılmıştı bize, size yapılmadi mi. Ameliyattan sonra iki gun asiya goturduk, bazı yerler toplu yapıyormuş. Esinize sorsanıza yapılmış mi herhangi bir sey

Suraemir

Yapılmış sanırım banyoya geri koyayım mı korkuyorum da bişey yaparsa diye

Ozge00

Yok bir sey yapmaz siz yaklaşmayinca. Bence hiç dokunmayın, gezsin evi rahatlasin. Sadece uzaktan takip edebrilirsiniz dusup yarasina zarar vermesin diye. Benimki de yerinde durmadi uyanınca her yere girdi çıktı. Bazıları anesteziyi bu şekilde atıyor. Kusuyorlar bir de, endilenmeyin.

Ozge00

Saklanacak yer arıyordur. Benimki gidip koltuk altında yatmıştı bütün gun

Suraemir

Ya çiş yaparsa falan diye zaten yattığı yere yapmış banyoda ama şimdi yapar mı bilmiyorum güvensiz hissediyor sanırım su koyayım mı?

Ozge00

Benimki de kustu halilarima hep ama bir odada tutmak bence doğru değil. Kedim cikmak istedi sürekli benim odadan. Açtım evi gezdi sonra yoruldu yatti bir yere. Ben hemsn vermiştim yemegini çünkü bize vermeyin demediler. Sorun olmadı.

Ozge00

Su verilir bence artik

Ozge00

Bir de kuru mama yerine sivi şeyler vermek lazim. yas mama olur

Suraemir

Ya hayvan tuhaf şekilde hırlıyo su verirsem kusar mı ki hala ayıklamadı tam bir kaç adım attı anca kaldı öyle yaklaşmabana diyo kısaca

Ozge00

Kusması normal zaten anesteziyi kusarak atar.

Suraemir

Hemde çok fena hırlıyor kızıyor ya çok korktum bana hiç yapmazdı

Suraemir

Kalkmaya çalışıyo patinaj çekiyo resmen bana da hırlıyo bi taraftan ödüm koptu valla yicek gibi beni

Ozge00

Cok hareketli ise dikislerine zarar verebilir, tek odada kalabilir o zaman zarar vermesin diye.
Korkuyordur yani normal. Zaman tanıyın biraz.