4,5 Aylık Erkek Kedim 2,5 Kilo

merveylebadem

Sizce normal mi yoksa zayıf mı az yiyor bir de. boyu uzun oldugundan mı bilmiyorum bazen zayıf geliyor gözüme. Takviye vitamin vs olarak ne önerirsiniz gimcat ürünlerinden ya da başka marka?

9 CEVAP

sforselin

Biraz küçük yapılı gibi geldi. Gimcat süt tozu bizim kızı baya toparlamıştı. Hekiminizle görüşün bi ama takviye işini. O öneride bulunsun.

sforselin

Kitten Paste'ini sevmişti bizim kız. Multi-Vitamin'ini de katı gıda yiyebiliyorsa kullanabilirsiniz dedi Gimcat. İçerikleri hemen hemen aynı gibi. Hangisi daha uygunsa onu alırsınız.

merveylebadem

skwmdlsls teşekkür ederiz şimdiden öyle gördüğünü avlayıp yakalamadan rahat etmiyo valla

merveylebadem

tesekkür ederim bir veterinere fotograflarını attım 4,5 aylık kediye göre kilosu normal hatta 100-200 gram fazla bile olabilirmis uzun oldugu icin zayıf duruyo olabilir dedi ve gimcatin vitaminini önerdi

sforselin

Gözüme zayıf değil de küçük göründü ilk fotoğrafta. Demek atletik biri olacak kolay gelsin evinize girecek sineklere şimdiden :)

Linsenpai

Minyon biraz. Ama zayıf değil, zaten kediler bir yaşına kadar kolay kolay kilo alamıyorlar. Ama beslenmesine takviye olarak yoğurt ve kedi maltı verebilirsiniz

Suraemir

Bence normal kilosu zamanla danaya dönüşğyorlar elleme hiç

AyselZubeyir

Benim kedim de 4,5 aylık 1 kilo 800 gram kendileri.Veteriner kilosunun normal olduğunu söylemişti benim kuzum afrikalı gibi dolaşıyor sizinki bizimkine göre baya iyi :)

nilayy24

Minyon, bazı kediler öyle oluyor. Benimki 7 aylık olacak 10gün sonra, minyon tipli yani 5 aylık gibi duruyor. Ama veterinerimiz demişti çok büyük bi kedi olmayacak bu demişti