Advance Mama

Bikedi

Merhaba kedim mama konusunda resmen deneme tahtasi oldu. Bir turlu icime sinen mamayi bulamadim. Advance hakkinda ne dusunuyorsunuz?

5 CEVAP

Ozge00

Bence cok kotu. Hadi pirinç miktarını geçtim misir, misir gluteni, buğday gluteni hiç iyi değil.

Ozge00

İçindekiler :

Tavuk eti (%20), pirinç(%14), mısır glüteni özü, kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, mısır, E vitaminiyle stabilize edilmiş hayvansal yağ, buğday glüteni, hidrolize hayvansal proteinler, kurutulmuş hayvansal proteinler, kurutulmuş yumurta, tuz, balık yağı, maya, tetrasodyum pirofosfat, potasyum klorür, plazma proteinleri, bol bioflavonoidli narenciye özleri.

Bikedi

Yani kotu mu diyorsunuz?

Ozge00

Glutensiz mamalara yönelin

Bikedi

Anladim. Tesekkurler. Veterinerime danisayim diyorum kendisi proplan ve rc satiyor. İlk rc yi de bana o satmisti zaten. Olmayinca proplan aldirdi. O da olmadi ben mystic aldim. O da olmadi.......