Köpeğimle İlgili Yardıö

Ricklantis

Köpeğim 2 buçuk aylık fransız bulldog sürekli modemle oynuyor ben yapmamasını söylediğimde bırakıyor ama bi süre sonra tekrar devam ediyor nasıl vazgeçirebilirim bu davranışından ?

2 CEVAP

Firuzecik

Ben modemi, 3lu prizi ve sarkan kabloları bi kutunun icine yerletirdim. Siz de oyle yapip guvenligini saglayabilirsiniz.

Ricklantis

Bende modem kablosunu uzatıp bilgisayar masasının arkasına koymayı düşünüyorum teşekkür ederim evde besliyorsunuz sanırım sizde bi sorum olduğunda size danışabilir miyim ?