Psikopat Kedim

Seymaaacaan

Kedim değişik. Ne zaman tuvaletini temizlesem temizleme bittikten sonra muhakkak bir damla dahi olsa işer bana iş çıkarmak için.
Ne zaman mamalarını ayarlasam gelir aç olmasa, tabağında maması olsa bile bir avuç yemeden gitmez
Ne zaman mutfak tezgahında birşeyler yapsam yanıma gelip tezgahın üstündeki suları ayağıyla üstüme püskürtür
Sizin kedinizin de varmı böyle garip hareketlerl

8 CEVAP

sforselin

Söylediğiniz şeyleri kedilerin %80'i falan yapıyordur muhtemelen. Temiz kuma yapmayı seviyorlar o yüzden kap temizlenene kadar tutuyor olabilirler. Taze mamayı beklemiş olandan daha çok seviyorlar doğal olarak. Tezgahta daha önce bir şeyler yemiş olabilir, musluktan su içmek isteyebilir ya da sizin ne yaptığınızı merak ediyor olabilir. Gayet sağlıklı bir kediniz var yani. Avizeye çıkmak(?) için ağlayan bir kedim var. Onun bile normal olduğunu düşünüyorum. Lütfen normal deyin mkbkbj

AydannD

Evet :D boşluğa doğru bakıp birsen vınnlar, öperken gelip ısırır, sadece kendi isterse sevdirir, biri ayağa kalkana kadar miyavlayıp bağırır. İlk başlarda aynı şeyleri bana da yapıyordu hatta artık gizlice mama koyup kum temizliyodum falan ama sonea beni takmamaya başladı :))

Mericdem

Mamasını koyarken yiyeceği yoksa da hemen gelir yer benimki de yeni koyduğum mamadan :D tuvaleti koridorda bazen kapının önüne oturup bekliyor anlıyorum ki tuvaleti geliyor ama bazen bunu kandırmak için de yapıyor (annemin hijyenik takıntılarından ötürü mutfağa girmesine izin vermiyoruz) ama bizim oğlan kapı açılır açılmaz son sürat mutfağa dalıveriyor. Bide onu bulamayayım diye mutfakta saklanıyor falan jskdksks bence her kedide var psikopatlık

kbrasnmz

benim kedim klozete yapıyor bu da bir gariplik yani şsoırjgsoıı

Bikedi

Benimki de kuminu temizlerken hemen gelir cis yapar

Anonymus552223

Yeni kuma koku birakmak icin de yapiyor olabilir. Amac sizi ugrastirmak degil yani merak etmeyin:)

Esila46

Bütün kediler manyaktir. :d

Seymaaacaan

Avizeye çıkmak mı? (Çok normal ya) Vldöcöwöldşdş

demin gene tuvalet temizliyordum geldi 1 damla yapıp çıktı sıpa :D