Köpeğim Yerde Yatıyor

kaantria

Merhaba bugün aldığım 2 aylık alman kurduma krallar gibi yatak alıp ortamı da elimden geldiği kadar ortamı kurdum. İlk günden tuvalet eğitimini verdim 3 kere çiş yapıp 2 kere dışkısinj yaptı çiş pedine maşallah hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz fakat yerinde uyumuyor yer çok da soğuk değil ahşap ama araştırdıgima göre hassas olmam gerektiğini görüyorum ne yapmam lazım

3 CEVAP

Firuzecik

Sıcaktandır büyük ihtimalle. Benim kedim neredeyse 3 aydır soğuk taşlarda yatıyor :/

myrima

ödül mamasıyla yatagına alıştırabilirsiniz

zibityus

hemen yatmaz zamanla yatar