Sokaktaki Canlara Mama

Bulutcemre

Ben sokağımda hatta mahallemdeki kedileri düzenli bir biçimde beslemek istiyorum. Bu yüzden mama uygun fiyatlı mama markaları önerilerinizi bekliyorum.Soru filtresinden baktım ancak güncel öneriler istiyorum ayrıca pawpaw markası nasıldır onu da merak ediyorum.

17 CEVAP

Blychee

Merhabalar deneyimlerime dayanarak enjoy önermiyorum, seçici davranıyorlar. Aylardır patisera tavuklu mama kullanıyorum. Kedilerimin iç parazitleri olmadığı halde masallah ev kedisini aratmiyorlar ve bayılarak yiyorlar ^.^ hatta dışarıdan alakalı alakasız bir sürü kedi binaya o mamayi yemek için giriyor. Tavsiye ederim

Bulutcemre

Tüm öneriler için teşekkür ederim :)