Sokaktaki Canlara Mama

Bulutcemre

Ben sokağımda hatta mahallemdeki kedileri düzenli bir biçimde beslemek istiyorum. Bu yüzden mama uygun fiyatlı mama markaları önerilerinizi bekliyorum.Soru filtresinden baktım ancak güncel öneriler istiyorum ayrıca pawpaw markası nasıldır onu da merak ediyorum.

17 CEVAP

sforselin

Mystic'in içeriği güzel gibi görünüyor. TrendyoI'da indirimde şu an yetişkin mamaları. 15 kiloluklardan alınca 11-12 liraya geliyor kilosu.

sforselin

Yavru maması da indirimdeymiş.

Aslikms

Goody de yemiyorlarr migrosta calisiyom surekli iade geliyo yemedikleri icin

Aslikms

Paw paw yemiyorlar denemeyin her mamayi denedim en iyileri catty tavuklu ve trendline tavuklu

Minikmuezza

Mito tavuklu ve enjoy fiyat olarak uygun ve lezzetli mamalar her kedi yiyor

Senakeskek

Ben sokaktaki kedilerim için birkaç çeşit mama denedim. Enjoy ve Goody markalarını kullandım, seve seve yediler beğenmeyen kediye rastlamadım. Daha sonra ********dan aldığım YES marka mamayı kullandım, mamayı kediler orta derecede sevdi diyebilirim ancak gönderen firma oldukça nazikti ve yanında hediye mamalar da göndermişti. Trendline da kötü bir mama markası değil ve kediler için oldukça lezzetli ancak bazı kedilerin yemekte zorlandığı iri taneli ve sert bir mama.

Cakeyta

Ben trendline öneriyorum. Sokakta 3 tane yavru 3 tane de büyük kedi besliyorum hepsine trendline veriyorum. Mamanın %30u protein ve 4kilosu 55 TL'ye alınabiliyor ******** veya ***den falan

servetnilay

Asla paw paw almayın ayrıca goody fln da almayın mystick,New Cat ,Milo,Enjoy,Econature ve Micho bunlar hem uygun fiyatlı hemde besin değerleri yüksek bi ***********n bakın istersen ;)

yasminackz

Ben metro market zincirlerinin aro mamasını kullanıyorum sokaktakiler için yemeyene rastlamadım içeriği de fiyatı da uygun öneririm

zimmer

Goody tavsiye etmem. Pek yemiyorlar. Enjoy iyi.

Zeynepulku

Micho, enjoy, egnature, mystic, aro-metro market- bu markalara bakabilirsiniz ben genelde bunları alıyorum.

Linsenpai

Micho kullanıyorum sokaktakiler için. Hiç ertesi güne kalmıyor hep bitiriyorlar :D

pawpaw ve goody yemiyorlar. olduğu gibi kalıyor.

enjoy, mito, miço öneririm bütçenize göre.

Merzela

Ben 15 kiloluk paw paw gurme kullanıyorum gayet memnunum kediler baya yiyor. Hatta geçen kedilere mama koymak için poşetini açtım bi baktım kendi kedim maması yokmuş gibi gelmiş poşetten yemeye çalısıyor.bide kedim aşırı seçicidir o begendiyse sorun yoktur. (kendi kedim için mystic kullanıyorum)

ecenur1819

********** sitesi tam sokak hayvanları ve çok hayvanı olanlar için uygun