Ağız Kokusu

emreztrkk37

Başta mama kaynaklı ya da iç paraziti vardır diye düşündük. Parazitini yaptırdık mamasını değiştirdik ama hala ağzı leş gibi kokuyor. Neden olabilir ve çözümü var mı ?

6 CEVAP

Shewky

Muayene ettirin, iltihapdan kaynaklı bir sorun olabilir.

Goupe

Yaş mamasından kaynaklanıyor olabilir. Veya onun dışında et falan veriyorsanız onlarda kokutur. Benim kedimde aynı şekilde et yiyor. Ağzı leş gibi

Shewky

Eti çiğden verebilirseniz zerre kadar ağız kokusu yapmayacaktır.

patisu35

iltihap olabilir bence ama yani mama değişliği yapınca bile hala kokuyorsa sağlıksal bir durum olabilr diye düşünüyorum

dollfacepersian

Aynı durum bende de var. Dışkı ve ağız kokusunu çözemedik

Badems

Kendi dişlerini fırçalamak gibi bi imkanları olmadığı için mentol kokmasını bekleyemeyiz "leş" değildir, çok kötü kokuyordur. Diş taşları olabilir. Böbrek problemleri olabilir ki böyleyse veterinere kontrol ettirmeniz lazım sonuçları kötü olabiliyor.