Fipi Nasıl Yenebildik?

Htcozlp

Herkese merhaba.kedisi fip olan ,ne yapacağımı bilmeyen,pes etmek üzere olan birileri varsa elimden geldiğince yol göstermek için yazıyorum buraya.Filtreden bakıp umarım birileri okur diye umuyorum.Kedim Bade'ye Nisan ayında ıslak fip teşhisi konuldu.Buradan bana bilgi veren arkadaşlar sayesinde hemen facebooktaki fip warriors Türkiye,Fipli kedi sahipleri gruplarına ulaştım ve gs-441524 etken maddeli ilaçların bu tedavide kullanıldığını öğrendim. Kedime 2 haftalık ömür biçmişlerdi.. Durumu çok kötüydü.. Ama karar vermiştim,ve bana yardımcı olan insanlar oldu,ilaçları sipariş ettim ve kullanmaya başladık.5.günde karnındaki sıvı tamamen gitmişti.Ve günden güne daha iyi oldu..Şimdi ise tedavimiz biteli 2 ay olmuş.. Bade çok şükür, çok sağlıklı..Dileyen ınstagramdan badeninumuduol hesabımızdan bakabilir,birçok fipli kediyi görebilir:) Ben öğrenci olduğum için bağış toplamak zorunda kaldım.Tüm süreci bağışlar sayesinde tamamladım . Ve birçok fipli kedi ailesi bu şekilde tedaviyi devam ettiriyor. Umarım bu hastalık kimsenin yakınından bile geçmez,fakat eğer başınıza geldiyse bir çözümü olduğunu unutmayın..Bade'den tüm pati severlere sevgiler

19 CEVAP

baranertaga

Allahım esirgesin bir fip bir de gençlik hastalığı korkulu rüyalarım. İkisininde adını duyunca tüylerim diken diken oluyor inşAllah bu hastalıklardan kedilerimiz korunabilir.

Erogluekiin

Fip çok iğrenç bir şey... Bir bebeğim melek oldu 3 gün önce. Sokaktan kurtardım sahiplendireceğim gün hasta olduğunu öğrendim. Eve aldım ilaca başladık (gs) kazansa bu savaşı 3. Kedim olacaktı kendileri. Ilacın ilk dozunu verdik, 2 saat oldu. Kaldıramadı. Melek oldu benim bebeğim. Sadece 16 gün tanıyabildim onu evdeki kedilerim öyle olsa ne yaparım bilmiyorum. Çok korktuğum bir konu fip... Fip olan bebeklere şifa diliyorum

Keşke poyraz için birşeyler yapabilseydim cahillik işte bi hesap açıp yardım toplayamadım

merhaba, biz dün gs-441524 ilacından 1 şişe aldık toplamda 85 euro ödedik kedim henüz küçük olduğu için 5-6 şişe yeterli gelir dediler çok da zayıf olduğu için sadece 0,2 ml kullanılacak her gün. 1 şişeyi borç harç ayarlayıp alabildik ama gerisi için desteğe ihtiyacım olacak. Marsel için instagramda bir sayfa açtım @marsel.fip hesabımın adı. kendi hesabım da @dilaracidanitat. yardım için ekler ve paylaşırsanız çok çok sevinirim. yavrularımız kurtulsun bu lanet hastalıktan inşallah.