Yalvarırım Yardım Edin

Günlerce peşinde koştuğum, çaresizce derman olamadığım bir can... sokaklarda acılar içinde ki yaşama çabası, insanlardan gördüğü nefret, hayvanlardan kaçma stresi ve sonuç ölüm yaşam arasında ki o ince çizgi şimdi... onu fark ettiğimde resmen hissedercesine benim evimin önüne gelmeye başladı zorladı ama en sonunda yakalattı kendini. Şuan çok derin bir boğaz kesiği, dehidrasyon, iç organlarda hasar ve daha belki bir çok sebep ile yaşam mücadelesi içinde.... çok zorlu bir yolu var. Bu çocuğun tedavisi binlerce lira olanak ne yazıkki. Yalvarırım gönlünüzden ne koparsa destek olun. Dileyene whatsaptan detaylı bilgi veteriner video veteriner iban her ne isterse kanıtlarım. Ne olur, bu dünyadan türlü acılar çekmiş olarak göçüp gitmesin. İyileşsin, korkmadan , acı çekmeden güzel günler görsün... sinekleri kovalasın, sıcak yataklarda uyusun... artık sağlıklı ve mutlu olsun yalvarırım

15 CEVAP

Ozge00

Kıyamam ya canim benim. Lütfen ınstagram üzerinden de unlu hesaplara yazin nr bileyim haytap, haysev, suzionlineblog falan gibi baska aklima gelmiyor, gelenler yazsin lütfen. Hayvansever hesaplara yazarsanız daha cok kişiye ulaşır.

Güncel... yer istanbul tuzla.

MuezzaFaruk

Allah yardımcınız olsun

Şuana kadar kliniğe 700 tl ödeme yapabildim. Sağolsunlar destekte buradan 2 kişiden geldi. Ama bu kızın boğazındaki ve bünye deki tedavisi zaten sadece 1500 tlyi bulacak. Üstüne maalesef bir gözde ciddi sorun var ameliyat olması gerekiyor. O ameliyata da 900 tl dip fiyat verildi. Üstüne dişi olması sebebi ile %100 kısırlaştırmam şart onada 400 tl denildi. 50 liraya bile muhtacım bu kız için... lütfen sık sık soruyu güncel tutalım

Ozge00

Hangi sehirde bu arada

Ozge00

Hangi sehirde bu arada

gulayoz

merhaba bana buradan mesaj yoluyla telefonunuzu paylaşır mısınız? veteriner masrafına destek olmak istiyorum

Siyammm

Allah yardımcın olsun..

Siyammm

Güncel

Filizgeziciix

instagramda kediniz için bir sayfa açıp bu tarz sayfalarla takiplesebilirsiniz @bibericinelele sayfası ücretsiz duyuruyor. Veya gunluk 3tlye sponsor verebilirsiniz

Günceelll

Güncel...

Ayben02

Allah yardımcınız olsun yardım etmeyi çok isterdim ama benim kedim de iki ay önce kayboldu bacağında 4 delik vardı hem onun tedavisi hemde kısırlaştırdık ben de daha borcumu ödüyorum umarım destek bulursunuz

Tengu

şu an ne kadar toparlayabildiniz açtığınız nedir
instagramdan sokhayko derneğine vs yazın hatta facebook sayfalarına da ilan verin bi yanda hayvanlara işkence, tecavüz eden müsveddeler bi yanda onlara yardım etmek için çabalayan güzel insanlar var dünya bu insanların hatrına dönüyor