Çişini Pede, Kakasını Sürekli Pede Yapmıyor

Ricklantis

Köpeğim rita iki buçuk aylık bir fransız bulldog çişini pedine yapıyor ancak kakasını sürekli pedine yapmıyor arada yere yapıyor yardım edebilicek var mı ? Aşıları daha bitmedi o yüzden çıkartamıyorum dışarı

3 CEVAP

Bikedi

Evin icinde serbest mi geziyor? İlk basta kopek çiti kullanmalisiniz. Pedini mamasini yatagini oraya koymalisiniz. Kaka çiş yapana kadar orada durmali. Sonra evin icine salabilirsiniz. Ama bir saat sonra tekrar çitin icine koymalisiniz. Gene cis yapinca tekrar cikartirsiniz. Bu boyle devam eder. Kakasi cisi geldiginde kendi kendine çitin içine girip pede yaptigi zaman çiti ortadan kaldirirsiniz. Bu surec 1 ay kadar surebilir.

Ricklantis

Yaklaşık 1 ay balkonda durdu zaten pedine alışması için balkonum küçük bir yer şuan sadece benim odamda duruyor

Siyammm

Köpek hakkında pek tecrübem yok ama kimyasal kullanmadan silin çoğu kimyasalda amonyak vardır bu kopegi yeniden aynı yere yapmaya iter sirkeyle temizlik yapın yaptığı kakayi pede değdirip atın