Yavru Köpekler Ne Zaman Doğada Kendi Başlarına Yaşayabilir? Yardım Lütfen

bahçemde şu an 8 yavru var. yuva arıyorum fakat sadece daha 1 tane sahiplendirebildim. Hala yuva arıyorum ama devamlı bakabilmem mümkün değil. yuva bulamazsam hastalanmamaları için ilk aşılarını yaptırıp uygun yerlere bırakmak zorundayım. kaç aylık olduklarında yaşayabilirler?

1 CEVAP

Siyammm

Anneleri yoksa zor. Sokakta yaşamayı onlara anneleri öğretir anne yoksa gerçekten zor. 20 yaşında bir genci sokağa bırakın oturur banka hiç birşey yapamaz en fazla dilenir. Hayvanların o şansı da yok