Kedi Kumu Tavsiyesine İhtiyacım Var..

Drawhel

Arkadaşlar merhabalar, daha önce 3-4 kedi kumu markası denedim (Clear Cat, lindo Cat, kitty max) ve hiç birinden memnun kalmadım gerçekten. Clear Cat hiç topaklanmıyor, kitty Max çok berbat koku yapıyor ve tozutması çok fazla, lindo Cat de aynı şekilde topaklanma olmadı. Şu an Clear Cat kullanıyorum değiştireceğim bugün yarın, iyi bir kum tavsiyesine cidden ihtiyacım var... Beni en çok yoran şey kum oluyor sanırım.

21 CEVAP

sforselin

Geçenlerde micho'nun aktif karbonlusundan çok memnun olan bir instagram hesabı görmüştüm. Fiyatı dolayısıyla da kötü bile olsa denenir bence. Pelete geçmeseydim denerdim kesin, çok övmüştü. Ever kadar var diyordu sanki.

sforselin

3'lü şekilde almak gerekiyormuş:( Biraz risk almanız gerekir gibi.
Garden Mix aktif karbonluyu da önermiş aynı hesap. (2kedi2aslan1ev hesabın ismi. Bir göz atabilirsiniz. )

Arddem

Özel kedi kumlarını çok denedim ama benim kedilerim nedense encok toprakta rahat ediyorlar. Balkona koydugum icin koku durumunu pek bilmiyorum. Ama disaridan kendin alacagin topragi tavsiye ederim.

Drawhel

@arddem ben şu an Clear cat de bile idrarını temizleyemiyorum, kum ile nasıl yapıyorsunuz bunu ben de merak ettim açıkçası?

Drawhel

@Ozgeozek paradan yana sıkıntım yok sadece memnun kalamıyorum. Ama size tavsiyem kokusuz kullanmanız, hem üreme organına hem de ciğerlerine çok büyük zararı var kokulu kumların. Bu yüzden hiç kokulu kum kullanmadım, kullanmam.

zinci

Ben sanicat kullandım memnunum