Kopege. Nasil. Tuvalet. Egitimi. Veriliyo

iremayan16

Kopeklere. Nasil. Bakiliyo. .nasil. Tuvalet. Egitimi. Veriliyo

4 CEVAP

Goupe

dollfacepersian bana şöyle geldi sanki annesine bu forumdan bahsetmiş anneside "sor bakalım nasıl bakılıyormuş köpeğe" demiş. oda yazmış :) yani daha köpeği yok kolay birşeyse almayı planlıyorlar galiba.

Shewky

Köpeğinizin cinsi, yaşı, nereden nasıl aldığınızı vs.. anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırız. Yavru köpek ile yetişkin köpek eğitimleri aynı sabrı ve emeği gerektirmiyor.

dollfacepersian

Bence şahsın daha kopeği yok ve yaşı küçük. Nedense böyle bir izlenim aldım

dollfacepersian

Goupe çok iyi bir izlenim olmuş. Kesinlikle katılıyorum:)