Kedim Uyuz Mu?

merveselbes

Kedimin kulağında dün minik bir çizik vardı bugün fotoğraftaki gibi kabuklanmalar gördüm. Veterinere ulaşamadım. Tüm aşıları tam, başka bir hayvanla teması olmadı, evde büyüdü. Yardımcı olur musunuz???

2 CEVAP

elifozzdemiir

orada tuy dokulmesi var gibi eger oyleyse mantar yuksek ihtimal

Cook

Mantar gibi duruyor, umarım değildir. Çok illet bi hastalık gerçekten biz de aylardır mücadele ediyoruz. En yakın zamanda veterinere gidin, siz de yarayla temas etmeyin mantar varsa size de bulaşır. Geçmiş olsun