Tekir Kedi Yaramaz Bir Kedi Cinsi Mi?

sarabekci

tekir kedi yaramaz bir kedi cinsi mi?

20 CEVAP

limonluparfe

Tekir kediler biraz hareketli oluyorlar ve oyun oynamayı seviyorlar, ama hepsi yaramaz diyemeyiz :)

Cbcan

Her kedi kendine has karaktere sahiptir. genelleme yapılamaz. Ayrıca yaramazlık tanımı size göre değişir. mesela bizim evladımız yaramazdir bana göre tırmalama huyu yoktur koltuk perdeye asla zarar vermez ama benimle oynarken hep ısırır tabiki kontrollü bir şekilde. Size göre değişir kediye göre degisir bu sorunun bir cevabı yok açıkçası

ozlemalice

Kediden kediye göre değişiyor bence. Benim kedim çok oyuncu ve hareketli kendini de sevdirmez(sadece uykuluyken sevdirir) ama bazı sokaktaki ya da ev kedileri miyavlayarak yanıma gelir kendini sevdirir. Özellikle sokaktakilere içim gidiyor sevgiye muhtaç gibi sanki. Kediler yavruyken çok hareketli olurlarmış bu arada diğer yaşlara göre.

cemremio

Digerlerini Bilmem her kedinin karakteri farklı sonuçta biz insanlar gibi ama benimkisi çok oyuncu koşturan bir kedi bana göre bu harika bir şey, ne koltuk ne perde bırakmadı evde yine bir kedi sahiplenecek olsam böyle hareketli hiç durmayan bir kedi olsun isterim

Ayselgns

Schottishler de sakin derler. Ama benim kedim evde drift yapıyor :) genellemelerin yanında bireysel farklılıklarda önemli.