Köy Tatili Ve Kedi Sorunsalı ?

AnneRoss

Merhaba, yarın kedimle beraber 5 günlüğüne köye anneannem ve dedemin yanına gideceğiz. Yani farklı bir ev ve farklı iki insan olacak. Neler yapmam gerek kedimin bu süreci sakin atlatması için ? Bir de sağlam bir göğüs tasması aldım, evin bahçesinde gezdirmek istiyorum (sakin bir yer) ama bu onu kötü etkiler mi ? Fikir verirseniz çok mutlu olurum.

17 CEVAP

AnneRoss

Burayı güncellemiş oluyim, kedim çok uysal bi kedi ne yeni ortamı yadırgadı ne yeni insanları o konuda sorun yaratmadı miniğim :) Ama dışarı çıkmayı sevmedi, korktu ve eve girmek istedi ben de zorlamadım. Sonra bana bi süre "Ne vardı da çıkardın beni ?" der gibi hırladı pati attı ama çenesini okşayınca barıştık :)

yasminackz

Ben yazlığımıza götürdüm 2 ay falan sitede gezdirdim kumsala götürdüm baya tatil yaptı yani ama daha sonra hep istedi hep kapıda ağladı her gün çıkmaya başladım artık yoksa hep ağlıyordu şimdi evimizdeyiz unuttu 0 ağlama çok şükür seneye bu kadar sık gezdirir miyim bilmiyorum