Köpek Kanlı İdrar Ne Demek

Erogluekiin

Merhabalar sokakta baktığım bir köpekten kan geliyor idararından. 14 yaşında olduğum için tedavi ettiremem ama belirli bir destek toplayabilirim besleme sayfamdan. Şimdi nakil desteği aradım ama bir türlü bulamadım en erken 1 hafta içinde veterinere götürebilirim o da 1.5 saat yol yürüyerek. Siz daha önce bu durumda karşılaştınız mı ne gibi sorunlar olabilir? Köpek yaklaşık 13 yaşında

5 CEVAP

elifozzdemiir

eger kopek disiyse adet doneminde olabilir disi kopekler adet oluyorlar bildigim kadariyla onun disinda bir suru hastalik var yani veterinerin gormesi lazim

ecenur1819

Parvo virüs olabilir ölümcül hastalık

Köpek erkek mi? Benim kedim 3-4 aylıkken idrarında kan vardı cok korkmuştum alt komsumuzun yavru köpeği buyuzden ölmüştü veterinerde söyle bişey ögrendim erkek kedi ve köpeklerde prostat oluyormuş enfeksyondan dolayı bu yuzden çişini yaparken kan geliyor muş çok küçükken yasadıgı için 1 hafta tedavi gördü baya masraflıydı bence bi barınak ile görüş

nejadekoldas

Sistit olabilir. Rahim duvarında kalınlaşma olabilir. Adet gördüğünü pek sanmam dişilerde de 8 yaşından sonra tıpkı insanlarda belli yaşlardan sonra oldugu gibi adet görme durumu bitiyor kaba tabirle onlarda menepoza girip adet görmüyorlar. Bizim Luna 3buçuk aylıktı kan işiyordu sistit olmuştu. Hekimimiz hap verip yaş mamaya karıştırıp vermemizi söylemişti öyle uyguladık 21-22 günde geçmişti

Erogluekiin

Erkek barinakla konuşamıyorum çünkü direkt uyuturlar...