Ödül Maması

dolstoy

kedime crocus ödül maması aldım ama kedim hiç beğenmedi. doğal olarak kedim ödüllendirğimi anlamıyor. bana kedinizin sevdiği ödül maması önerir misiniz?

12 CEVAP

kubra0035

Gimcatin stick ve normal ödül mamalarına bayılıyor stick biraz pahalı ama ben nadir veriyorum baya çıldırıyor yani

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/reflex-tuna-fileto-kedi-odul-mamasi-50-gr.html bizimki reflex in bu ürünlerini seviyor kendisi aşırı seçici bir kedi

dolstoy

evet ürüne baktım güzel gözüküyor. en kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler

suledoruk

Kesinlikle me-o nun sıvı ödül mamaları. Tavsiye ederim

ecenur1819

Gimcat

sforselin

Yukarıda atılanın ton balıklı ve brokolilisini çok seviyor bizimki. (Baya kötü kokuyor.) Çubuk versiyonlarından daha uzun süre yeteceği için daha ekonomik oluyor. Tavuklu ve bi şeyli versiyonunu da seviyor ama çiğnemesi zor biraz. Kediniz bizimki gibi küçükse parçalamanız gerekebilir.
Çubuklardan reflex ve gimcat yedi hep. İkisini de çok seviyor. Çok seçici olmayan kediler kesin sever bence.
Sıvı ödül mamalarını da reddedebilecek pek fazla kedi olduğunu düşünmüyorum. Ama çok kullanışlı değiller bence. Eğitim için falan kullanılmaz öyle bir amacınız varsa. Me-o'nunkini önerebilirim.
Bisküvimsi mi diyeyim sert yapılı olanlar genelinin pek hoşuna gitmiyor. Bizimki de eh işte, adı ödül maması diye yiyor gibi :) Almaya devam etmiyorum o yüzden.
Bir de Warf'ın bir ödül mamasını aldım. Hamsili olan :) Balık sevdiği için bizimki buna da bayılıyor. Ama yine eğitim için kullanmak zor olur.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimcat-denta-agiz-ve-dis-sagligi-icin-kedi-odul-tableti-40gr.html
Biz bunu kullanıyoruz ödül maması olarak cubuk olanlardan verdigimde kusuyor

kaanpolat

Burada değil de P E T Z Z S H O P ta satılıyor tüy yumağı engelleyici malt mağcunlu ödül maması 13 TL felan tavsiye ederim

gimcat deneyin sevmeyen yok

dolstoy

evet eğitim için kullanmak istiyorum. aslında parçalı en kolay olur diye parçalı almıştım belki stick deneyebilirim ama sıvı kullanıcağımı sanmıyorum. maalesef kedimi eğitmeye çok geç başladım bu yüzden tadına dayanamayacağı bir mama almak istiyorum tabiki kediye göre değişir ama genelde sevilen bir şeyi sevmeyecegini düşünmüyorum. şu an aklımda reflexi denemek var forumlarda falan yorumları iyi, stick olarak alırsam gimcat alıcam beğenmezse öbür seçenekleri denerim teşekkürler herkese

kaanpolat

Burada değil de P E T Z Z S H O P ta satılıyor tüy yumağı engelleyici malt mağcunlu ödül maması 13 TL felan tavsiye ederim

dolstoy

malt macun ayrı olarak veriyorum zaten. fazlası zararlı olabilir. reflex ve gimcat arasında kaldım. marka olarak seçsem gimcati seçerim ama reflexi kullanan insanların yorumları da çok iyi bu yüzden sırayla ikisini de deneyeceğim. kedim hangisini severse ona devam edeceğim