Kedim Niçin Çim Yemiyor?

Bu siteden çok satılan ve tavsiye edilen bir çim aldım. Güzelce çimler gür bir şekilde çıktı. 1 yaşında olan kedim çimi önüne koyduğum zaman sadece koklamakla yetiniyor. İçine birkaç tane mamasından attığım halde çime dokunmuyor bile. Artık endişelenmeye başlıyorum. Çimin kedilere olan faydasını az çok biliyorum bu yüzden yesin istiyorum. Yardımcı olur musunuz niçin böyle?

2 CEVAP

kedilikizzz

Genelde kediler karnı ağrıdığında ,midesi rahatsız olduğunda, hazımsızlıkları varsa veya sindirim zorluğu çekiyosa çim yerler zaten. Durup dururken veya yaş mama gibi ödül tarzında ya da macun vitaminler gibi büyük iştahlarla çim yemezler ki. Siz çimi kedinizin gördüğü ulaşabilceği bir yere bırakın canı isterse yer elbet. Yani illaki yemek zorunda olduğu bir şey değil. Yani endişelenmeyin kedinizin saydıklarım gibi bi sıkıntısı da yok demek ki ne güzel. Yemezse bir şey de kaybetmez merak etmeyin :)

kediaskim

demekki ihtiyaç duymuyor :)