Kediyi Evde Yalnız Bırakmak :/

Bazı sebeplerden yalnız kalmak zorunda yaklaşık 2 gün ve gerçekten bakabilecek kimse bulamadım araştırıp evde 2-3 güne kadar bırakılanileceğini okudum. böyle olsun istemezdim ama maalesef oldu. 1.5-2 gün yalnız kalacak neler yapmam gerek ben birkaçını biliyorum. mama su kapları hariç ne yapayım ve sıkıntı olur mu ? :((

4 CEVAP

elifozzdemiir

kedi kendi kendine yetebilen bir hayvan 2 gun durabilir bence 2 gunden fazlasi kotu olur kedinizin yiyebilecegi kadar mama koyun ve evin bazi bolumlerine fazlaca su koyun kirabilecegi zararli esyalari kaldirin sorun olmaz umarim

dolstoy

mama, su, kum olduğu sürece 2 gün durur.

dolstoy

kameranız varsa eve koyun. eve döndüğünüzde hayatınızın en güzel filmini izlersiniz

nisanor

oyuncak bırakın etrafa. bazı yerlere ödül mamaları saklayabilirsiniz. özellikle koşturabileceği alanlar yapabilirsiniz yastıklardan vs parkur gibi. kullandığınız bir vitamin varsa gitmeden verin. gelince de hemen yaş mama açıp gönlünü alırsınız:)