Kedimin Sol Gözü Kısıldı

alabalik32

Merhaba bugün öğlenden beri oğlumun sol gözü kısık tam açamıyor. Yarında şehir dışına çıkınca. Kendini oğluma bırakıcam kafama takıldı sizce ne olabilir. Yarında pazar ver kapalı

9 CEVAP

Kdkdkdkd

Normalde hiçbir sıkıntısı yoktu değil mi gözünde?

Kdkdkdkd

Düşmüş ya da bir yere çarpmış olabilir benim kedim düştüğünde yaşamıştık aynısını birkaç güne toparladı açamadığı için çapak olacaktır onları nemli bir pamuk yardımıyla silin

Kdkdkdkd

Ama bu durumları yaşamadıysanız vete gidin yarin

ebruafsr

Ben kedilerimin gözüne çay deminin suyuna batırıp sürüyordum çok iyi geliyordu ama gözü kapalı olacak şekilde belki ona da iyi gelebilir

dolstoy

iltihap kapmış gibi korkamanıza gerek yok. tedavisi zamanında yapıldığında sıkıntı olmaz

dolstoy

çayı günde sabah akşam yapın yeter fazlası zararlı olmasın

alabalik32

@Kdkdkdkd çarptımı bir yere bilmiyorum. Çapak yok ama hafif yaşlı gözü. Bugün öğleden sonra oldu ne olduysa. Öncesi gözle ilgili hiç bir sorunu yoktu.

Kdkdkdkd

Şimdi nasıl

alabalik32

@Kdkdkdkd tşk ederim merak ettiğin için sabaha kadar saat başı çay kompresi yaptım yavaş yavaş açıldı gözü. Sabah 6 da çıktım evden. Dış parazit aşısının zamanı gelmiş yarın oğlum veterinere götürecek. Vette bi baksında içim rahat etsin.