Kedimin Sol Gözü Kısıldı

alabalik32

Merhaba bugün öğlenden beri oğlumun sol gözü kısık tam açamıyor. Yarında şehir dışına çıkınca. Kendini oğluma bırakıcam kafama takıldı sizce ne olabilir. Yarında pazar ver kapalı

3 CEVAP

SLeo

1 hafta önce bizim de başımıza geldi kendini kaşırken yaptı ben bayat çay demi ile silip kendi göz damlasını damlattım ertesi gün geçti siz de çay ile silip temizleyin nazikçe damla için birşey diyemem yanlış olabilir geçmiş olsun

alabalik32

@SLeo çok tşk ederim. Çay demledim ara ara pamuk ile kompres yapıyorum. Yarında devam ederse oğlum vete götürecek artık. Onu öyle gördükçe içim gidiyor.

SLeo

Sizi anlayabiliyorum bende öyleyim ama inşallah çay iyi gelir çok geçmiş olsun :)