Köpeğimin Burasında Ne Var? Bu Nedir?

sareyimben

arkadaşlar oturur pozisyondayken penisini dışarı çıkarıp duruyor pespembe ilk başta korktuk internetten falan bakınca bir şey olacağını sanmadık bazen testisleri şişiyor dokununca hissediliyor sonra geçiyor dün sırtüstü yatırdım tam burda bir tomurcuk çıkmış artık cidden korkuyorum haftaya veteriner randevusu var o zamana kadar beklememiz gerek ayrıca halsizlik vesaire yok sadece bugün sabah çorap yuttu ama hep yutuypr kusarak çıkarıyor şuan biraz midesi bulandığı için halsiz çoraptan dolayı onun dışında bir halsizliği yok

8 CEVAP

Tengu

@Ysmnn tümör olduğunu nasıl anladınız biraz anlatınsanıza veterinerler dokunarak bile anlayamıyor tümör mü nodül mü diye neye dayanarak tümör dediniz?bir daha yorum yapmazsanız çok iyi olur herkesi yanlış yönlendiriyorsunuz

Firfir1

bence haftaya kadar beklemeyin ilerlemeden götürün

Ysmnn

Tümör bu . Aldırmanız gerekiyor. Kedilerde meme kanseri olabiliyor

sareyimben

köpek bu

sareyimben

köpek bu

Zeynepulku

Köpeğinizin penisinin çıkmak gayet normal. Hele genç 6-14 aylık arası ise daha çok çıkıyor. Ben mi goremedeim başka şişkinlik bilmiyorum ama fotoğraflardaki 2 şey meme sanırım benim erkek kedimde de var. Bazı erkeklerde oluyor sanırım meme

Zeynepulku

Köpeğinizin penisinin çıkmak gayet normal. Hele genç 6-14 aylık arası ise daha çok çıkıyor. Ben mi goremedeim başka şişkinlik bilmiyorum ama fotoğraflardaki 2 şey meme sanırım benim erkek kedimde de var. Bazı erkeklerde oluyor sanırım meme

Tengu

@Ysmnn yani algoritma basit bilgin varsa cevap ver yoksa sus
neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz veya paniğe kapılmalarına sebep oluyorsunuz?