Arkadaşlar Köpeğime Araba Çarptı Acil Yardım

Eminenilay

Merhaba arkadaşlar dün 9 civarı köy yolunda hızla giden arac köpeğime çarptı arka karın alt tarafı hafif zedelenmiş köpeğim arada öksürüyor gibi acaba neden olabilir yardımcı olabilir misiniz dün vet kapalıydı bugünde kapalı lütfen yardımcı olun tanıdığınız var ise fotoda atarım çok bir yarası yok çarpan kişi veterinerdi 6 saat içinde iç kanama olsa belli olur dedi ama kopegimin iç kanama durumu yok gibi sadece balgam gibi öksürük oluyor arada sağ ön bacagida zedelenmiş kırık olsa basamazdi

7 CEVAP

Eminenilay

Aksine adam arabam hasar gördü diyor hasarimi kim karşılayacak diyor sırf arabası için jandarma çağırıp rapor yazdırdı vet olmuş ama adam olamamış biz can derdindeyiz o mal derdinde. O sadece iç kanama olabilir dedi oda belki olur ama öyle bişey olsa ne yemek yerdi nede yol yürürdü yürüyor havlıyor yine sadece arada öksürük oluyor. Hız limitini aşmış bide üste çıkıyorlar.

Ayselgns

Arabasının canı cehenneme.

Eminenilay

Arıyorum açmıyor hiç kimse

Cbcan

Çarpan veteriner müdahale etmedi mi bir rotgen vs. Çekmek için yardım etmedi nasıl veteriner bu

Siyammm

Diplomayı alan veteriner oluyo. Adama bak az vicdan azabı çek bare arabası hasar görmüş gelip arabana saldirdilar mübarek. Düzgün bi veteriner olsa alır köpeği arabaya Gece yarısı bile olsa kliniğe götürür. Herkes veteriner olmasın

Cbcan

Kaburgalarda kırık çıkık olabilir bunlar da iç organlara batabilir. Mutlaka veterinere götürün. Kapalıysa arayın veti durumu anlatin mutlaka açar muayene eder

o kişinin veteriner olduğuna emin misiniz? normalde aracına alıp röntgen çekmesi gerekirdi.

bulunduğunuz yerde veteriner fakültesi var ise oraya gidin. yoksa başka bir veteriner bulun, sonra istenmeyen olaylar olursa çok pişman olabilirsiniz.