Kedi Bağışıklığı

eessmmaa

Merhaba arkadaşlar kediler için bağışıklığını güçlendirecek takviyeler önerir misiniz

5 CEVAP

sforselin

Miktarı abartmadan ev yapımı yoğurt ya da kefir. Probiyotikler hem bağırsaklarını düzenliyor hem bağışıklığı güçlendiriyor. Takviyeleri hekiminize danışmanız daha iyi olur.

Baharp

gelişimi diğerlerine göre çok çok yavaş olan yavru kedim vardı ve ölecek gibiydi. Enfeksiyon vardı ama çok küçük olduğu için antibiyotik yapılamıyordu. Veteriner vetQom immune support diye bir şey verdi şu an hareketlenmeye başladı erken sevinmek istemiyorum ama sanırım kurtuldu. Bir araştırın isterseniz.

Cgdmyildiz

Merhaba kedime orta düzeyde kuru mama alıyorum aynı zamanda hill's marka yaş mama ile haftada 3 ya da 2 defa olarak destekliyorum. Bir de Canvit Aminosol kullanıyorum bazen 2 günde bir bazende haftada 3

ecenur1819

Vet's Plus Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml öneririm

kaanpolat

İyi bağışıklık için iyi beslenme önemli beni çok zorlasada 700 TL verip Orijen marka mama kullanmaya başladık bayağ kilo aldı veteriner de o mamayı kullanıyorsanız ekstra bir şey vermenize gerek yok dedi