Kudo Köpek Maması

Dorve85

Arkadaşlar merhaba.Kudo soğuk sıkım mamayı kullanan varmı aramızda.Yada mama içeriği konusunda bilgi sahibi olup yorumlayabilecek olan biri varmıdır aramızda rica etsem

2 CEVAP

Ben kızıma alıyorum. Kızımın daha evvelden gastrit problemi vardı ve yediklerini gün aşırı kusardı. Normal mamalar mide içinde şişip büyürken, kudo midede eriyip tabanı sarmalıyor. Bu sebepten gaz ve türevi sıkıntılar yaşamıyor. Tek kötü yanı o da kötü sayılırsa doymak bilmiyor bu mamaya ölçüsünü kaçırmamak gerek. Sağlığında güzel gelişmeler görüyorum. Size de öneririm ????

Dorve85

Merhaba.Firma sağolsun tester gönderdi pek iştahlı yedi büyük boyunu aldım ama onu yemiyor arkadaş.Evde olduğu gibi duruyor.Eski nd ocean mamayı aldık yine.Artık sokaktaki canlara kısmetmiş diyoruz ????