Hangi Hayvan Hastanesini Tavsiye Ediyorsunuz ?

y_mehmet59

Arkadaşlar Karmenin göZlerinden ameliyat olması gerekiyor du aynı zamanda birde kalça çıkığı tespit edildi bu hafta bu ameliyatları yaptimam için istanbulda hangi hastaneyi önerebilirsiniz hem klinik olarak hemde maddi olarak ve bunun için kaç günümü ayırmam gerekebilir fikri olan yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

12 CEVAP

dollfacepersian

İstanbul da yaşamadığım için konu hakkında yardımcı olamıyorum fakat şunu söylemek istiyorum. Köpeğiniz çok tatlı,umarım tüm ameliyatları başarıyla geçer. Çok sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatına devam eder. Birde meraktan soruyorum,göğsündeki kızıllık kendi kürk renginden mi kaynaklanıyor acaba?

y_mehmet59

Çok teşekkür ediyorum size evet doğrudur kendi rengi

Goupe

İnşallah dostunuz sağlığına kavuşur.

Shewky

Avcılar da İstanbul üniversitesi veterinerlik fakültesi kliniği :) Hem maddi Hem teknik açıdan son derece iyidir.

y_mehmet59

İnşallah Goupe!! Sanırım en iyisi avcılar buradaki hekim de orasını önermişti detaylı araştırıcam çok teşekkür ediyorum !!iyi akşamlar !!

y_mehmet59

Tekirdağ da böyke bir klinik malesef yok istanbul da çok yakın değil Kalça çıkığına 1000 tl demiş katarakt ameliyatınada 700 tl özelde hemen hemen aynı ücreti veriyormuş sanırım pek fark olmayacak aralarında !! Herkese çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar !!

kedilikizzz

Avcılardaki hastanenin sitesinde tedavi ücretlerine bakarsanız eğer maddi açıdan özel kliniklerden çok bir farkı yok malesef. Ben de oraya gitmek istiyordum ama gördüğüm fiyatlar biraz yanılttı beni.

kedilikizzz

Çok geçmiş olsun..

y_mehmet59

Tekirdağ da böyke bir klinik malesef yok istanbul da çok yakın değil Kalça çıkığına 1000 tl demiş katarakt ameliyatınada 700 tl özelde hemen hemen aynı ücreti veriyormuş sanırım pek fark olmayacak aralarında !! Herkese çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar !!

milodelisi

Beşiktaşta Tilia vet var. Çok ama çok başarılılar, fiyattada eminim yardımcı olurlar. Fakat, Türkiye veterinerler odası gibi bir derneğin belirlediği fiyatların altına inemiyorlar, hiçbir veteriner inemiyor. Fakat Tilia vet yardımcı olur eminim:)

tika_waylan

En iyisi Avcılar İstanbul Üniversitesi Vet. Fakultesi dşye bilşyorum. Ah kesle imkanım olsa da ben de oraya götürsem özel kliniklere gğven olmuyor. Bir de burda Mehmet be y var veteriner kedim rahatsızlanınca mesajla sormustum cok ilgilenip yardımcı olmustu isterseniz ona da sorun.

tika_waylan

Fakülte devletin degil mi nasıl özel klinik gibi pahalı oluyor cok sasırdım ben uygun sanıyordum