Kediyi Sokakta Buldum Ama Cinsini Bilmiyorum

mhgol

Sokakta bulduk ev kedisi tasmasi felan vardı mahalle sakinleri 1 haftadır sokakta desiker .şuan sahibi çıkana kadar sahiplenecegiz ama cinsini bilmiyorun yardımcı olur musunuz merak ettim .

19 CEVAP

Bence sen onu bir veterinere gotur kontrolunu yaptır,o soyler sana cinsini ,%100 sahibi var bu kedinin evden kacmistir kesin garibim Allah kimsenin basina vermesin kiyamam kedi benim kedimden

Atılsaydı tasmasını çıkarırlardı. Birkaç sokak ötede vs kaybolmuş olabilir.

senaau

Blue point e benziyor. Kısır değilse evden kaçmış olabilir

Ceyday

British shorthair.evden kaçmış veya atılmıştır.instagram sitelerine ilan verin sahibine falan denk gelir