Kediyi Sokakta Buldum Ama Cinsini Bilmiyorum

mhgol

Sokakta bulduk ev kedisi tasmasi felan vardı mahalle sakinleri 1 haftadır sokakta desiker .şuan sahibi çıkana kadar sahiplenecegiz ama cinsini bilmiyorun yardımcı olur musunuz merak ettim .

19 CEVAP

sforselin

Buraya bulduğu kedinin "cinsini" sorup satan insana da denk geldiğimiz için insanlar kötü ihtimalleri düşünüyor önce. Kusura bakmayın.
Klinikte çipi var mı kontrol ettirin bi. Umarım bulursunuz ailesini.

Gulsahka

Yargılandığımı nereden çıkardınız? Kedinin cinsini ne yapacaksınız onu anlamadım?

mhgol

Bütün veteriner ve dükkanlara iletişim bıraktım nerden biliyorsun sahibini aramadigimi siz nasıl hayvanseversiniz hemen yargıyla yaklasiyorsunuz

mhgol

Teşekkürler bu açıdan doğru diyorsunuz ama ben sahibini bulana kadar yazmıştım .

sforselin

Sosyal medya hesaplarına da ilan verebilirsiniz. Çipi yok muymuş? Çıkmadı mı bir şey?
Sokağa atıldıysa da bakabiliyorsanız umarım sizinle mutlu olur. Bakamayacaksanız da sahiplendirmede çok dikkatli olun lütfen. Aynı şeyleri yaşamasın çocuk.

Gulsahka

Bence cinsini sormak yerine sahibini aramanız lazım.

Gulsahka

Yargıladığımı*

Kuzucansu44

British gibi

ecenur1819

Ilk sahibini aramak lazım aslında ama büyük ihtimal atılmış gibi duruyor

Tengu

sahibini bulmaya çalışın bulunduğunuz şehirdeki instagram sitelerine fotoğraflarını gönderdiniz mi? mekancı canlılar oldukları için şu an çok stresli ve üzgün olmalı:'(

Zeynepulku

Facebook instagramdan sayfalarına ilan verin. Eğer ailesi yoksa ve siz bakamayacaksaniz daha önce kedi besleyen cins takıntısı olmayan birine sahiplendirin yavruyu. İsteyen çok olacaktır kesinlikle takip şartı ile sahiplendirin ve kısırlaştırma şart olsun

Zeynepulku

Sitede daha önce biri yavru bir scottish bulup bunun cini ne diye sorup SATMIŞTI insanlar bu yüzden tepki verdi büyük ihtimal :)

Tengu

evden atılmış olduğunu sanmam ben atacak olsalardı tasmayı çıkarırlardı bence bir kaçakla karşı karşıyayız

Korumaya aldığınız için çok sağolun.