Köpeğimi Sahiplendirmem Gerekiyor :(

GamzeUmucu

Arkadaslar mrb bazi sebeplerden ötürü köpeğimi sahiplendirmem veya geçici yuva bulmam gerekiyor burdan bana yardımcı olacak birileri varmi? Veya geçici yuva bulduğumda nasıl anlaşma yapmalıyım köpeğimi geri almak istiyorum çünkü

4 CEVAP

Minimesi

Bence geçici yuva bulmak zor çünkü kim kabul ederki adam bütün malzemeleri alacak masraf harcayacak veterinere götürecek sonra köpeğe bağlanacak sonra eski sahibi geri alacak ben olsam kabul etmezdim yani

ne kadar süre geçici yuvaya vereceksiniz? birçok insan birkaç ay bakıp bağlandığı köpeği geri vermek istemez.

GamzeUmucu

Hayatımı düzene sokup ona uygun ortam yaratana kadar .. yine en az 1 ay kadar

Byzadige

Geçici yuva bulman çok ama çok zor olur staflara her insan bakamaz bol şanslar ????