Kedi Sahiplenme

Sibell_

Kedi sahiplendirme sitesindeki ilgimi çeken ilanlara siteden de cep telefonumdan da gönderdiğim mesajlara da cevap alamıyorum.
İlanlar aktif olmadığından mı dönüş yapılmıyor

4 CEVAP

dollfacepersian

Bazı insanlar can sahiplendirmek ciddi bir iş olduğu için mesaj atanlara cevap vermiyor. Ciddi ise arar diyorlar. Bende dediğiniz gibi mesaj atmıştım. Aynı durumu yaşadığım için biliyorum

Sibell_

@dollfacepersian teşekkürler
ciddi olmayan insanların buradaki ilanlar ile ne işi olabilir ki
zira ben o kadar boş bir insan değilim
inşallah siz bir evlat edinebilmisinizdir

Kedicik45

Bende sokakta buldugum yavru ya yuva arıyorum ama HENÜZ bir haber gelmedi

dollfacepersian

Ben mesaj atınca bana verilen cevap buydu. Benim bir tane kedim var. Ona bir arkadaş istiyordum. O kadar çok ilandan elim boş döndüm ki artık ara verdim ama oğlum kendi türünü inanılmaz seviyor. Umarım bir gün arkadaşı olur.
Teşekkür ederim.Sizinde umarım bir kediniz olur:)