Acil! Kendini Yalamamasi İçin Ne Yapmalıyım?

wanherau

Arkadaşlar bugün nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı arka patisini bir şey kesmiş. Veterinere gittik o bölgeyi temizledi, oraya dikiş atamayacağını atsa bile sürekli basacagi için dikisin açılacağını söyledi. Ve bir sprey verdi adı Viodox. Sabah akşam bunu sıkın ama yalamasına izin vermeyin eğer yalarsa o bölgeyi almak zorunda kalırız dedi. Sürekli yalamak istiyor engellemeye çalışıyorum gözüm hep üzerinde ama bir anlığına çeksem bile hemen yalamaya kalkıyor. Engellemek için ne yapmalıyım? O stresle boyunluk istemek hiç aklıma gelmedi. Veterinerden boyunluk alabilir miyim? Ya da herhangi satan bir yer var mı bildiğiniz? Hiç olmadı kendini yalamamasi için ne yapmam gerek? Acil yardım lütfen.

8 CEVAP

Ceyday

Boyunluk alın bencede

elifozzdemiir

evet veterinerden elizabeth boyunluk almalisiniz cok zor baska sekilde

wanherau

Öyle yapacağım mecburen diğer türlü baş edemiyoruz çünkü :(

wanherau

Peki onu da yanımda götürmeme gerek var mı yoksa kendim takabilir miyim evde

Baharp

Kendiniz takabilirsiniz ama boyutları var. Veteriner hangi boyutun uygun olacağını tahminen bilir belki sürekli gittiğiniz yerse

wanherau

Götürüp taktirdik çok teşekkür ederim ????

Baharp

Çok geçmiş olsun tez vakitte iyileşir inşallah

wanherau

İnşallah çok teşekkürler sagolun