Kedimi Tuvalete Ben Götürüyorum

nursaricam

yavru kedim 4 gündür bizde 2 aylık onu 4 gündür nerdeyse her gün biz kucağımızda tuvalete götürdük yanlış hatırlamıyorsam bir kere kendi gitti bu yaptığım doğru mu artık kendi gitmezmi bizim mi götürmemizi bekler tuvaleti yatağının olduğu odanın karşı odasında

5 CEVAP

Zeke

Siz normal olarak alışma sürecine yardımcı olmuşsunuz ama artık bundan sonra kendisi gider karışmayın,gözlemleyin

vildan27

kedileri kuma alıştırmak mucizevi bir olay gibi geliyor bana,bir defa kuma götürüp patilerini değirdikten sonra alışıyorlar.bizim sokakta bulup,garajda baktığımız küçücük yavru bile kum haricinde bir yere yapmadı hiç

Tengu

plastik kapağını hep açık tutun bence hem daha az toz ciğerine gider hem girmesi çıkması kolay olur.

nursaricam

teşekkürler açıkçası içimi rahatlattınız acaba alışkanlık mı ediniyor diye düşündüm

nursaricam

kedimiz dün tuvaletinin karşısındaki halıya yaptı tuvaletin plastik kapağı kapalıydı muhtemelen içine giremedi diye düşündük yapmadan önce de miyavlamıştı. şimdi de her miyavladığında tuvalete götürdük garibimde tuvaleti yok herhalde sonra çıkıp kaçıyor. kedi konusunda acayip hassas ve gerginim galiba