Kedim Burnuyla Televizyon Açıp İzliyor. Gözleri Bozulur Mu İnsanlar Gibi

mervevehubble

çok cahil hissettim kendimi bunu sorarken ama biz yokken de yapıyor geldiğimizde açık buluyoruz televizyonu bir de çok yakından izliyor hep. ona göre fişi çekicem artık :)

3 CEVAP

mervevehubble

daha çok altta geçen hızlı yazıları takip edip pati sallıyor :) haberler bile olsa tv sehpasına çıkıp izliyor iiçine maymun kaçmış galiba

Firuzecik

Ya ben yerim o minnak burnunu:)))) göz sağlığı için bir şey diyemeyeceğim ama kablo priz elektrik bi sorun çıkarabilir diye en azından geceleri fişi çekebilirsiniz :)))

Bikedi

Ne izliyor acaba?