Gimcat Malt Ve Vitamin

Ceyday

Kedim 5 gün sonra 4 aylık olacak,kedime göre malt ve vitamin almak istiyorum gimcat baby tabs sipariş ettim yarın gelecek onun dışında ne verebilirim.

3 CEVAP

cicek67

Ben gimcatın vitaminini kullanıyordum. Vet. Hekim kullanmana gerek yok bunu maman gayet iyi zaten demişti. (Nd kullanıyoruz.) Fazla vitamin takviyeside zararlı oluyormuş sanırım. Onun yerine malt ver aksatma dedi. Gimcatın maltını kullanıyoruz. Siz yine vet. Hekiminize danışın. Danışmadan kullanmayın bence

Zoo tech multivitamin ama sadece veterinerlerde var ama tavsiye ederim 1cc 6 aylik olasiya kadar,onun dışında ben kedime gimcat mutivitamin malt veriyorum gimcat tabs kullaniyorum o sende öyle yapabilirsin,ayrica somon yagida veriyorum arada bir

Ceydayyavuzz

Bence veterinerinize sorun. O karar verecektir başka birşey lazım olup olmadığına. Maltı kesinlikle aksatmayın yalnız.