Kedim Kustu

bngs

arkadaşlar mideniz bulanıyorsa fotoğrafa tıklamayon kedim bugün bi kaç kere bu şekilde kustu bi tanesinde parmak ucu kadar sıvıı kustu 2 kerw bu şekilde mamalı kustu içinde tüy de nefen oldu acaba maması proplan kısırlaştırılmış mama cumartesi aynı mamadan yenisi aldı hemen verdim cumartesi o gün bir şey olmadı acaba mamadan mı anlamadım

13 CEVAP

TarcinBey

Tüy yumağı çıkarmış ya da mamayı ogutemedigi için kusmustur. 2-3 kereden fazla olursa veterinerinize görüşebilirsiniz

Malt kullanıyormusunuz tüyden dolayı kusmuş olabilir

kedi kumunu kaç haftada bir degiştiriyosun

bngs

ödül maması verdim ama uzun zamandır veriyorum

bngs

kum kabını 15 günde bir yıkıyorum hergün temizlemeye çalışıyorum gününde temizleyemezsem eeteai gin mutlaka temizliyorum

Zeynepulku

Vet hekiminize sorun bir bence mamalar çok bütün geldi hic sindirememis gibi :/

Seymaaacaan

Ödül maması bozuk olabilir burda bir kaç soru görmüştüm kedisi ödül mamasından kusan. Ödül mamasının markası nedir

Kediperi

Kumdaki idrar ve dışkı hergün temizlenmeli. 2 günde en fazla 3 günde 1 komple kuk değişmeli ve kap güzelce yıkanmalı deterjan yada çamaşır suyu yardimiyla...

ebruafsr

Sıvı kustuğu da bu şekilde sarı mıydı?

Hızlı yemiş, çiğnememiş, sindirememiş gibi. Daha fazla olursa veterinere gidebilirsiniz.

İştahlı mı yedi mamasını?

bngs

sürekli iştahlı yiyor

Evde4canavar

Malt ve kedi çimi kullanın muhakkak

Bikedi

Kediperi 2-3 gunde bir komple kum mu degistiriyorsunuz?